PDFBEAN

Inovace rozlišují mezi vůdcem a následovníkem

Dvojnásobný Lionel Messi proti Valencii udržuje barcelonské naděje na titul při životě

2 min read

V napínavém závěru španělské domácí sezóny jsou nyní jen dva body oddělující Atletico Madrid, Real Madrid a Barcelona, ​​které v sobotu čelí Atleticu.

Gabriel nedělně vedl Valenci krátce po poločase v nedělním zápase na stadionu Mestalla, když hlavičkoval z rohu, ale Barcelona vstřelila tři góly za 11 minut, aby převrátila manko.

Messi vyrovnal, když dostal penaltu Jasper Cillessen a Antoine Griezmann zblízka tečoval, aby vedl Barcelonu, než Messi dostal svůj druhý skvělým přímým kopem.

Díky dálkovému úsilí Carlose Solera to bylo pro Barcelonu napjatých několik minut, ale hostující strana se držela.

Hráči Barcelony oslavují po závěrečném hvizdu.

„Jsme stále naživu, musíme dát týmu velkou poklonu za to, jak hráli,“ řekl asistent trenéra Barcelony Alfred Schreuder.

“Myslím si, že jsme první poločas odehráli velmi dobře, vytvořili jsme si spoustu dobrých příležitostí. Ale po výsledku 1: 0 z Valencie si myslím, že jsme reagovali velmi dobře.”

Poté, co ve čtvrtek prohrál s Grenadou, vítězství posunulo úroveň Barcelony na body s druhým Realem Madrid, přičemž v sezóně zbývají čtyři zápasy.

Jinde si Inter Milán zajistil svůj první titul v Serii A po 11 letech a ukončil nadvládu Juventusu v italském fotbale.

Série A: Inter Milán vyhrál první Scudetto od roku 2010, aby porazil Juventus & # 39;  uškrcení italského fotbalu

Neúspěch Atalanty v Sassuolu v kombinaci s sobotním vítězstvím Interu 2: 0 nad Crotone vedlo po boku Antonia Contého k nepřekonatelnému vedení na špici ligy.

Juventus, jehož devět po sobě jdoucích ligových titulů ukončil Inter, potřeboval v neděli dva pozdní góly Cristiana Ronalda, aby zajistil vítězství 2: 1 proti Udinese.

Ve Francii, stejně jako ve Španělsku, je nejlepším letem napjaté finále s jedním bodem oddělujícím Lille a Paris Saint-Germain v horní části tabulky.

AS Monaco a Lyon, dva týmy na třetím a čtvrtém místě v Ligue 1, hrály v neděli dramatickou soutěž.

Zápas zahrnoval celkem pět červených karet, z nichž čtyři přišly, když se při posledním hvizdu rozhořčily nálady, a po vítězství 89. minuty od 17letého Rayana Cherkiho skončil ve prospěch Lyonu 3: 2.